Naše služby


Provádíme širokou paletu stavebních činností a spolupracujeme s osvědčenými subdodavateli. Vždy se soustředíme na komplexní zajištění poskytovaných služeb – od původní konzultace s klientem a návrhu řešení až po předání kompletního díla.
dum

Stavební činnost

Provádíme veškeré stavební práce od rodinných domů až po průmyslové objekty. Spolupracujeme se specializovanými firmami – stavební dozor, projektový tým, elektro, voda, plyn, zámečnické práce atd.
Naší doménou je individuální přístup ke klientům, kvalita práce a příznivá cena. Při návrhu i v průběhu realizace úzce spolupracujeme s klientem a za kvalitu provedených prací ručíme i odborným záručním i pozáručním servisem.

byt

Rekonstrukce

Provádíme rekonstrukce domů, bytů i nebytových prostor – od kompletních rekonstrukcí až po bytová jádra a úpravy částí interiérů. Realizujeme zakázky malého i velkého rozsahu. Náš individuální přístup, kvalita služeb a příznivá cena je podpořena servisem po celou dobu zakázky – od prvotního návrhu až po pozáruční servis.
Samozřejmostí je zajištění veškeré potřebné dokumentace / povolení, kompletní úklid a konzultace ke všemu, co budete potřebovat.

Historické objekty

Jednu z hlavních součástí naší činnosti jsou rekonstrukce historických objektů – celoplošné historické spárování, renovace historických fasád, rákosové stropy,… vše s použitím tradičních materiálů a technik.

S rekonstrukcemi historických objektů máme bohaté zkušenosti – viz reference např. rekonstrukce hospitalu KuksZámecké návrší Litomyšl, informační centrum Dolní Břežany, rekonstrukce statku v Středoklukách a mnohé další.